border_right

Kontrola podatkowa

Czeka Cię kontrola podatkowa?

Już rozpoczęło się postępowanie podatkowe lub kontrola celno-skarbowa?

Przygotuj odpowiednią strategię działania oraz poznaj swoje prawa i obowiązki.

Zapisz się  na konsultacje podatkowe  dotyczące kontroli podatkowych i celno-skarbowych. W trakcie 60 minutowego spotkania omówimy kierunki w którą stronę kontrola może się rozwinąć oraz przygotujemy wspólnie strategię działania. Wskażemy obszary które często są kontrolowane przez urzędy skarbowe.

Wzmożone kontrole podatników są kolejnymi krokami podjętymi przez Ministerstwo Finansów w celu uszczelnienia systemu podatkowego. Dla przedsiębiorców takie kontrole mogą się jednak wiązać z ogromnym stresem i wieloma błędami lub niedopatrzeniami, a do kontroli można się należycie i starannie przygotować.

W ustaleniu strategii postępowania na wypadek kontroli pomoże konsultacja podatkowa  obejmująca wszystkie istotne aspekty z punktu widzenia podatnika.

Kancelaria Adwokacka Ziobrowski Tax&Law oferuje profesjonalną pomoc prawną w przygotowaniu do kontroli podatkowej oraz celno-skarbowej. W czasie  konsultacji z adwokatem Jarosławem Ziobrowskim przygotowywana jest najkorzystniejsza strategia obrony na wypadek kontroli celno-skarbowej i podatkowej, czy postępowania podatkowego. Konsultacja daje Klientowi możliwość zapoznania się z aktualną wiedzą dotyczącą procedur kontrolnych organów skarbowych a także obszarów będących przedmiotem kontroli oraz najnowszym orzecznictwem sądowym w tym zakresie.

Co oferujemy?

  • 60 minutowe spotkanie w siedzibie kancelarii w Warszawie z adwokatem Jarosławem Ziobrowskim
  • analizę sytuacji podatkowej podatnika oraz zakresu kontroli;
  • przegląd dokumentów przesłanych przez organy podatkowe;
  • przejrzenie wybranych dokumentów podatnika (ze względu na ograniczenie czasowe niemożliwe jest przejrzenie wszystkich dokumentów księgowych i firmowych);
  • przygotowanie wstępnej strategii działania;
  • ocena ryzyka negatywnego wyniku kontroli i wszczęcia postępowania karno-skarbowego; – opracowanie wspólnie z Klientem  instrukcji postępowania przed organami podatkowymi.

Gdzie?

Spotkania konsultacyjne odbywają się w siedzibie kancelarii adwokackiej Plac Grzybowski 10 lok.31 w Warszawie.

Kiedy?

Terminy i godziny są ustalane indywidualnie. Prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu 601 813 339.

Cena

Kwota usługi wynosi 650 zł netto. Wystawiamy faktury VAT.

Uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia w spornych sprawach jest możliwe nawet na najwcześniejszych etapach postępowań, ale kontakty z organami podatkowymi wymagają specjalistycznej wiedzy i znajomości praktyk stosowanych przez instytucje państwowe. Mimo iż to na organach skarbowych ciąży obowiązek rzetelnego zbadania każdej sprawy, to  najistotniejszy  jest aktywny udział podatnika. Jego stanowisko, linia obrony i argumenty mogą ostatecznie przesądzić o wyniku postępowania i uchronić firmę przed dotkliwymi konsekwencjami – przede wszystkim finansowymi a także wszczęciem sprawy karno-skarbowej.