border_3

O nas

O KANCELARiI

Ziobrowski TAX & LAW

Kancelaria adwokacka Ziobrowski Tax&Law zarządzana przez adwokata Jarosława Ziobrowskiego oferuje usługi doradztwa prawnego i podatkowego dla firm i spółek z całego kraju.

Naszą podstawową specjalizacją jest doradztwo prawne i podatkowe dla biznesu.

Reprezentujemy podatników w trakcie kontroli oraz postępowań podatkowych a także w sporach podatkowych przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Sporządzamy opinie podatkowe oraz przygotowujemy wnioski o wydanie indywidualnych interpretacji podatkowych.

Reprezentujemy członków zarządu w postępowaniach zmierzających do pociągnięcia ich do odpowiedzialności indywidualnej (za zobowiązania cywilne oraz podatkowe). Doradzamy członkom zarządu w sprawach dotyczących ich odpowiedzialności.  

Kancelaria świadczy usługi prawne związane z problematyką prawa karnego gospodarczego oraz karnego skarbowego (tzw. „white collar crimes”), połączone z doradztwem w dziedzinie zapobiegania i wykrywania nadużyć w przedsiębiorstwach.

Poprzez zrzeszone kancelarie na całym świecie pomagamy klientom otworzyć spółki za granicą (Czechy, Cypr, Malta, Estonia, Anglia, Gruzja) oraz skutecznie zmienić rezydencję podatkową na cypryjską, estońską oraz maltańską.

Prowadzimy obsługę prawną i podatkową w języku rosyjskim i ukraińskim dla klientów z  Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii. Współpracujemy z prawnikami ukraińskim na terenie Ukrainy.

Łączymy doświadczenie (ponad 15 lat) z praktyczną znajomością biznesu, a sposób świadczenia usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zespół Ziobrowski Tax&Law wprowadza nowatorskie rozwiązania prawne i bezpieczne rozwiązania podatkowe aby nadążyć za zmieniającymi się warunkami rynkowymi.