border_right_new2

Sprawy cywilne Warszawa

W zakresie usług kancelarii adwokackiej Ziobrowski Tax&Law z siedzibą w Warszawie są m.in. sprawy cywilne. Zajmujemy się nimi niezależnie od przedmiotu – świadczymy usługi na rzecz powodów, jak i osób, które otrzymały pozew w ramach powództwa. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami z dowolnych branż i innymi podmiotami zorganizowanymi. Nasi adwokaci postępowania rozpatrują w sposób indywidualny i dobierają rozwiązania prawne, bazując na obowiązujących w danym zakresie przepisach prawa oraz dotychczasowych wyrokach polskich sądów różnych instancji.

Pomoc prawna w sprawach cywilnych

Wspieramy klientów na wszystkich etapach obejmujących postępowanie cywilne. Doradzamy m.in. w zakresie opracowania wstępnej strategii, zajmujemy się przygotowaniem pozwu z odpowiedniego powództwa, reprezentujemy przed sądem i udzielamy pomocy w wypełnianiu i wysyłaniu wniosków oraz pism. Adwokaci traktują prawo jako narzędzie, którym się posługują z myślą o interesach klientów. Kancelaria Ziobrowski Tax&Law realizuje sprawy zgodnie z przepisami.

Świadczymy usługi m.in. dotyczące niedotrzymania zapisów umów, rozwodów, podziału majątku po śmierci bliskiego, ubezpieczeń, praw autorskich czy pożyczek pozabankowych. Adwokat z Warszawy analizuje poszczególne sprawy cywilne, a następnie sugeruje i wdraża możliwe rozwiązania prawne dotyczące np. pozwu z określonego powództwa.

Mamy świadomość, że nawet pozornie najprostsza sprawa cywilna wymaga bazowania na aktualnych przepisach, dlatego analizujemy je w odniesieniu do odpowiednich regulacji, aby dobrać narzędzia legislacyjne adekwatne dla danego problemu. Na tej podstawie przygotowujemy możliwą strategię procesową, przeprowadzamy polubowne rozwiązanie czy wdrażamy zgodny z aktualnymi wymaganiami formalnymi pozew z powództwa cywilnego. Zajmujemy się dowolnymi zagadnieniami niezależnie od stopnia skomplikowania. Podejmujemy się postępowań dotyczących zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców.