border_3

Doradca podatkowy Warszawa

Prowadzona przez nas w Warszawie kancelaria Ziobrowski Tax&Law zatrudnia wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych doradców podatkowych. Oferujemy Klientom zarówno doraźną pomoc w określonych sytuacjach, jak i kompleksową obsługę prawniczą. Do każdego konsumenta podchodzimy indywidualnie, uważnie wysłuchując jego problemów oraz analizując przedstawione szczegóły sprawy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować właściwe rozwiązanie w danym przypadku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podatnicy, którzy nie mają wykształcenia ekonomicznego ani prawniczego, mogą niezbyt dobrze orientować się w polskim systemie fiskalnym oraz często zmieniających się przepisach prawnych z tego zakresu. Dlatego doradcy podatkowi z biura pozostają do dyspozycji Klientów w różnych sprawach. Uświadamiamy im, jakie prawa i obowiązki wynikają z posiadanego statusu płatnika podatków w Polsce oraz czuwamy nad przestrzeganiem terminów obowiązujących, np. przy składaniu deklaracji rozliczeniowych PIT i CIT oraz Jednolitych Plików Kontrolnych.

W zakresie naszych kompetencji mieści się także obsługa prawna firm działających na terenie Katowic. Doradca podatkowy z Kancelarii Ziobrowski Tax&Law udziela przedsiębiorcom z tego miasta porad online. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli małych oraz dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na współpracę z polskimi i zagranicznymi podmiotami gospodarczymi reprezentującymi różne branże. Występujemy w roli pełnomocnika klienta w sporach z urzędem skarbowym. Zajmujemy się też przeprowadzaniem różnego rodzaju audytów fiskalnych.

Profesjonalne doradztwo podatkowe – zakres usług

W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię z Warszawy mieści się kompleksowe doradztwo podatkowe. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc kompetentnych prawników w różnych okolicznościach. Udzielamy praktycznych porad dotyczących cen transferowych, a także podatków dochodowych od osób fizycznych (PIT) i prawnych (CIT), jak również opodatkowania od towarów i usług (VAT). Wsparcie adwokatów nie ogranicza się jednak wyłącznie do tych zobowiązań fiskalnych. Doradzamy też w sprawach dotyczących podatku odroczonego, od nieruchomości i od czynności cywilnoprawnych, jak i ulgi badawczo-rozwojowej i IP Box. Doradca podatkowy oddelegowany do zajmowania się danym przypadkiem pomaga Klientowi w praktycznym stosowaniu przepisów prawa. Na zlecenie konsumenta podejmuje się sporządzania wyjaśnień i opinii. Reprezentuje także interesy podatników zarówno w trakcie kontroli fiskalnych, jak i sporów z urzędem skarbowym odnośnie do wysokości należnych danin oraz sposobów ich rozliczania.

Nasza kancelaria adwokacka współpracuje ze start-upami. Świadczymy na rzecz tego typu firm obsługę prawniczą oraz podatkową. Udzielane przez naszych doradców porady prawne online dla klientów z Katowic dotyczą bieżącej działalności wspomnianych podmiotów. Pomagamy w przygotowywaniu umów handlowych i licencyjnych oraz regulaminów. Podejmujemy także stosowne kroki na drodze do pozyskania od prywatnych inwestorów i funduszy środków finansowych na rozwój przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się sprawami z zakresu ochrony know-how.

Kancelaria doradcy podatkowego – kompetentna kadra

Kancelaria doradcy podatkowego z Warszawy zatrudnia specjalistów, którzy znają obowiązujące przepisy, a także aktualne interpretacje i orzecznictwo w zakresie podatków. Jesteśmy w stanie udzielić Klientom profesjonalnego wsparcia nie tylko w standardowych sytuacjach (np. przy wypełnianiu rocznych zeznań PIT), ale również przy rozwiązywaniu bardziej nieszablonowych problemów. Specjaliści od prawa podatkowego biegle posługują się najpopularniejszymi językami obcymi, w tym angielszczyzną. Dzięki temu w gronie osób korzystających ze świadczonego przez nas doradztwa mogą znajdować się nie tylko Polacy, ale także cudzoziemcy, np. właściciele i przedstawiciele zagranicznych koncernów i korporacji zainteresowanych wejściem ze swoimi produktami bądź usługami na polski rynek. Na zlecenie Klientów z zagranicy profesjonalny doradca z biura będzie reprezentować ich interesy przed tutejszym urzędem skarbowym. Pomoże także w praktycznym odnalezieniu się w systemie fiskalnym w Polsce.

Doradztwo podatkowe w Warszawie i Katowicach

Kancelaria Ziobrowski Tax&Law ma siedzibę przy ul. Tynieckiej 38A na stołecznym Mokotowie. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w dogodnych dla konsumentów godzinach. Do skorzystania z usług nie jest jednak konieczna osobista wizyta w firmie. Można nawiązać z nami kontakt telefoniczny lub mailowy. Profesjonalny doradca podatkowy z Warszawy po wcześniejszym umówieniu terminu udziela także porad po zamknięciu kancelarii lub przed jej otwarciem. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji klientów również w święta i weekendy. Staramy się na bieżąco oddzwaniać oraz odpowiadać na wiadomości przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Doradcy z naszej kancelarii pomagają klientom z Katowic i innych miejscowości w zakładaniu firm i spółek w Polsce oraz za granicą. Wspieramy te osoby w kwestii wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej. W ich imieniu załatwiamy wszystkie formalności związane ze zmianą polskiej rezydencji podatkowej oraz z założeniem rachunku bankowego w innym kraju. W ramach świadczonej obsługi prawnej udzielamy przedsiębiorcom porad. Zajmujemy się ponadto opracowywaniem tekstów różnego rodzaju dokumentów, także w języku angielskim.