border_3

Doradztwo podatkowe dla firm Warszawa

Kancelaria adwokacka Ziobrowski Tax&Law świadczy kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm z Warszawy i okolic. Realizacją tego typu usług zajmują się doświadczeni adwokaci, którzy na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę z zakresu prawa podatkowego Udzielamy Klientom praktycznych porad, uświadamiając im, jakie mają prawa i obowiązki względem urzędu skarbowego. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie deklaracji rozliczeniowych PIT i CIT oraz Jednolitych Plików Kontrolnych.

Doradztwo podatkowe dla firm Warszawa

Nasza kancelaria doradztwa podatkowego dla firm świadczy też usługi związane m.in. z przygotowaniem wniosków o interpretację, a także przeprowadzaniem różnego rodzaju przeglądów i audytów fiskalnych. Przy podejmowaniu się konkretnych działań kierujemy się zawsze obowiązującymi przepisami oraz aktualnym orzecznictwem w danych sprawach. W zakresie usług mieści się zarówno kompleksowa obsługa prawnicza przedsiębiorców, jak i doraźna pomoc świadczona przez doradców podatkowych w określonych przypadkach.

Osoby, które decydują się na prowadzenie własnego biznesu, zwykle w swojej działalności chcą się skoncentrować przede wszystkim na rozwoju przedsiębiorstwa oraz poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Warto jednak mieć świadomość, że każdy podmiot gospodarczy funkcjonuje w pewnej przestrzeni publicznej, w której obowiązują określone przepisy prawne dotyczące na przykład spraw fiskalnych.

Profesjonalna kancelaria doradztwa podatkowego na Mokotowie

Kancelaria Ziobrowski Tax&Law ma swoją siedzibę w Warszawie na Mokotowie przy ul. Tynieckiej 38A. Wśród Klientów korzystających z naszego doradztwa są przede wszystkim przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w stolicy oraz w okolicznych miejscowościach. Pozostajemy jednak do dyspozycji także właścicieli zagranicznych firm i korporacji, oferując im szeroko zakrojoną pomoc w odnalezieniu się w dość skomplikowanym systemie fiskalnym przy wchodzeniu na polski rynek. Wykwalifikowany, doświadczony doradca podatkowy oddelegowany do kontaktów z Klientami z innych krajów biegle posługuje się językiem angielskim. Dzięki temu współpraca pomiędzy kancelarią a konsumentem przebiega sprawnie i bez ryzyka nieporozumień spowodowanych barierą językową. Reprezentujemy interesy właścicieli firm korzystających z usług doradztwa przed organami podatkowymi, pośrednicząc we wszelkich sporach na linii przedsiębiorca – urząd skarbowy.

Doradztwo podatkowe dla firm w Warszawie

Kancelaria doradcy podatkowego świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz zarówno małych, jak i dużych firm. Obsługujemy podmioty gospodarcze  działające w różnych branżach, w tym m.in. w sektorze budowlanym, finansowym, jak również IT i nowych technologii. Nie ma znaczenia, czy dany podmiot funkcjonuje, bazując o polski, czy też o zagraniczny kapitał. Pozostajemy do dyspozycji wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem długofalowej współpracy z kancelarią. Klient sam decyduje, jak długo ona potrwa i w jakich okolicznościach będzie korzystał z naszego doradztwa. My ze swojej strony zapewniamy właścicielom firm indywidualne podejście do problemów oraz gotowość do udzielenia wszechstronnego wsparcia prawniczego w razie potrzeby. Pracownicy kancelarii wykazują się dogłębną znajomością zagadnień z zakresu prawa podatkowego.

Doradztwo podatkowe dla firm online - doradca podatkowy Katowice

Chcemy, aby każdy Klient zainteresowany skorzystaniem z usług doradztwa prawnego, mógł łatwo nawiązać kontakt z adwokatami, którzy mogą mu pomóc w rozwiązaniu danego problemu. Dlatego oferujemy możliwość zorganizowania w dogodnym terminie osobistego spotkania z prawnikiem w siedzibie biura lub w dowolnie wybranym przez przedsiębiorcę miejscu. W razie potrzeby można się z nami skontaktować również telefonicznie lub mailowo. Jeśli zajdzie taka konieczność, kancelaria Ziobrowski Tax&Law z Warszawy świadcząca doradztwo podatkowe pozostaje do dyspozycji właścicieli firm poza godzinami pracy – także w święta oraz weekendy.