border_right_new2

Porady prawne Warszawa Mokotów

Działająca w Warszawie na Mokotowie kancelaria adwokacka Ziobrowski Tax&Law zajmuje się m.in. udzielaniem Klientom profesjonalnych porad prawnych. Tego typu usługi świadczymy zarówno na rzecz osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Podchodzimy indywidualnie do każdej zaprezentowanej sprawy. Po zapoznaniu się z jej szczegółami jesteśmy w stanie zaproponować konsumentowi właściwe w danym przypadku rozwiązanie jego problemu. To od niego jednak zależy, czy ostatecznie zdecyduje się skorzystać z naszej pomocy przy załatwianiu różnych formalności związanych z prowadzeniem postępowania sądowego oraz pozasądowego.

Pracownicy kancelarii pozostają do pełnej dyspozycji Klientów, ale nie narzucają się im ze swoim wsparciem. Pomoc prawna udzielana przez adwokata w postaci praktycznych porad przekazywanych na początkowym etapie współpracy nie zobowiązuje danej osoby do dalszego korzystania z naszych usług.

Profesjonalne porady prawne Warszawa

Osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z prawem, często nie wiedzą, jak postąpić w określonej sytuacji. Warto mieć świadomość, że nieznajomość obowiązujących przepisów zwykle jest szkodliwa dla samego zainteresowanego. W wielu przypadkach naraża go na niepotrzebne straty finansowe, a nierzadko także na poważniejsze sankcje w postaci kary ograniczenia bądź pozbawienia wolności. Świadczone przez kancelarię w Warszawie na Mokotowie porady prawne mogą pomóc Klientom w uniknięciu tego typu przykrych incydentów.
Pracownicy Ziobrowski Tax&Law dysponują rozległą, na bieżąco uzupełnianą wiedzą z różnych dziedzin prawa oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu są w stanie udzielić konsumentom kompleksowej pomocy prawniczej na każdym etapie rozprawy. Wskazujemy im, czy w danej sytuacji opłaca się wstępowanie na drogę sądową, czy też lepiej rozwiązać dany problem polubownie. Udzielane przez adwokata i radcę prawego porady mogą dotyczyć na przykład spraw związanych z obsługą podatkową firm, windykacją należności, a także zakładania i likwidacji spółek. Doświadczeni prawnicy podejmują się dokładnego przeanalizowania umów handlowych jeszcze przed ich zawarciem. Nierzadko biorą również udział w opracowywaniu bądź modyfikowaniu ich treści.

Doradztwo prawne Mokotów

Kancelaria ma swoją siedzibę na Mokotowie w centrum Warszawy przy ul. Tynieckiej 38 A. W celu skorzystania z kompleksowych porad prawnych udzielanych przez pracowników nie trzeba jednak osobiście odwiedzać biura. Wystarczy nawiązać kontakt telefoniczny lub mailowy z adwokatami. Pozostajemy do dyspozycji Klientów przede wszystkim w godzinach otwarcia kancelarii, jak również w święta oraz weekendy. Na bieżąco sprawdzamy służbową pocztę elektroniczną, szczegółowo wyjaśniając zaprezentowane wątpliwości w możliwie jak najbardziej zrozumiały dla danej osoby sposób. Problemy każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Warto pamiętać też o tym, że w relacjach z konsumentami obowiązuje nas poufność.